NOVINKA - k předběžnému objednání je nyní již k dispozici pracovní sešit podle katalogu požadavků - 3. díl. Obsahuje Posloupnosti, Planimetrii a Stereometrii. I tento sešit je přizpůsoben pro studenty, které čeká státní maturita z matematiky. Úlohy jsou zadávány obdobným způsobem a v obdobné obtížnosti jako jsou úlohy v didaktickém testu (otevřené, uzavřené, přiřazovací a rozhodovací typy úloh).
NOVINKA - v naší nabídce nově najdete pracovní sešit určený pro opakování ze ZŠ- Obsahuje pracovní dvojlisty na různá témata. Seznam najdete v e-shopu.
Objednávky můžete zadávat v našem e-shopu i přímo na e-mailu DanielaHelusova@seznam.cz
Stále platí 20 + 1 ZDARMA.

Pracovní sešit pro studenty středních škol - opakování ke státní maturitě

Kód: 2016/05
199 Kč
Pracovní sešit určený pro studenty středních škol jako opakování ke státní maturitě. Sešit je zpracován podle katalogu požadavků a příklady zadáním i obtížností odpovídají již prošlým testům. Obsahuje úlohy otevřené, uzavřené, přiřazovací i úlohy typu ANO/NE. Obsah a náhledy některých stran najdete v galerii. Ke každým dvaceti kusům je sešit pro učitele ZDARMA a budou k objednávce přidány automaticky - tyto kusy zdarma nezapočítávejte do objednávky. Na Vaše dotazy ráda odpovím telefonicky i e-mailem.
obsah5.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
25.06.2019 19:02:57
danielahelusova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one